Eventy dla firm często kojarzą się z dużymi i pompastycznymi wydarzeniami firmowymi. Tymczasem eventy mogą również przybrać bardziej kameralną formę w postaci obiadu lub śniadania, w gronie kilkunastu osób.

Warto zatem zastanowić się nad takimi rozwiązaniami, ponieważ jest to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi promocji samej firmy.

Resort Strzelnica – dobra atmosfera

Firmowa impreza może stać się początkiem nowej współpracy. Warto pamiętać, że najważniejsze negocjacje odbywają się w spontanicznej atmosferze, dzięki czemu przedsiębiorcy nie mają możliwości posiłkowania się różnymi technikami manipulacji. Organizujesz skromny event, na który zapraszasz między innymi przedstawiciela „firmy z maszyną”, mówisz o zakresie działalności Twojej firmy, sposobie realizacji zleceń i o wspomnianym przetargu, wyjaśniasz zasady potencjalnej współpracy i wzajemne korzyści. Potencjalny kontrahent poczuje się doceniony, zyskasz jego sympatię, a jeżeli dodatkowo propozycja zostanie uznana za korzystną przez pozostałych gości, kontrakt powinieneś mieć już w kieszeni.

Poinformuj o nowościach

Eventy dla firm to świetna okazja na to, aby zaprezentować nowy produkt czy usługę, jednocześnie jednak pochwalić się najnowszymi osiągnięciami innowacyjnymi w firmie. Pozwoli to na zbudowanie zaufania wśród członków, jak i na uświadomienie, że przedsiębiorstwo wciąż się rozwija, a więc pracownicy mają okazję nie tylko na awanse, ale również na wykazanie swojego potencjału. To samo dzieje się w wypadku postronnych kontrahentów, którzy dzięki dokładnemu omówieniu wykorzystywanych technologii z pewnością chętniej będą inwestować w firmę.

Silny zespół

Eventy dla firm to nie tylko możliwość zdobycia nowych kontaktów biznesowych, czy prezentacji produktu, ale również okazja sprzyjająca poprawie komunikacji wśród pracowników i ich docenienia. Atmosfera w pracy nie zawsze sprzyja nawiązywaniu świetnych relacji, a w pracy zespołowej wzajemne zrozumienie i sympatia są niezbędne

Dlaczego warto organizować eventy dla firm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *