Jesteśmy zdziwieni, że dopiero teraz decydujesz się na wyjątkowe letnie wakacje w tak niesamowitej miejscowości jak Zakopane! Noclegi zarezerwowane? Jeśli jeszcze nie podjąłeś odpowiedniej decyzji, zastanów się, jakie zakwaterowanie będzie dla Ciebie najbardziej optymalne!
Noclegi – Krupówki czy obrzeża miasta?
To, co przemawia za zakwaterowaniem w centrum jakiegokolwiek miasta, to z pewnością łatwy dostęp do wielu atrakcji turystycznych. To właśnie głównie ze względu na konkretną lokalizacje turyści wybierają swoje noclegi. Zakopane, Krupówki oraz centrum miasta – najczęściej właśnie te określenia łączymy ze sobą, poszukując korzystnej bazy noclegowej. Wydaje Ci się, że, wybierając lokalizację na obrzeżach miastach przegrałeś wszystko? Nic bardziej mylnego! Zwłaszcza latem zyskujesz dzięki temu:
– ciche, spokojne wieczory wśród szumu lasów;
– możliwość dodatkowych spacerów do centrum miasta;
– łatwiejszy dostęp na wiele mniej zatłoczonych szlaków;
– zdecydowanie niższe ceny za zakwaterowanie.
Oczywiście nocleg w centrum miasta ma swoje zalety. Najlepiej wypróbować wszystkie możliwości, oczywiście niekoniecznie w ciągu jednego sezonu.

Jak wybrać najlepszy rodzaj zakwaterowania?
Luksusowe apartamenty czy tani hostel? Hotel ze spa czy pole campingowe nad brzegiem górskiego potoku? Czy każdy z nas ma takie dylematy? Oczywiście, że nie!
Ci, którzy na wakacjach stawiają na bierny wypoczynek, wygodne łóżko oraz całodobowy dostęp do różnego rodzaju mediów, wybiorą oczywiście wygodny hotel lub apartament. Znajdą w nim wiele pożądanych możliwości – pełne wyżywienie, dostęp do basenów czy pełne wyposażenie pokoju w elektroniczne sprzęty. Wieczorki taneczne, hotelowy pub czy kręgielnia – oby tylko nasi wczasowicze nie zapomnieli, że przebywają w Zakopanem.

Dla tych, którzy wolą więcej funduszy przeznaczyć na miejscowe atrakcje lub po prostu nie dysponują zbyt wieloma środkami zostały stworzone hostele oraz pola campingowe. Nie ważne, gdzie ułożysz się do snu, najważniejsze, że jesteś szczęśliwy i w pełni korzystasz z uroków odwiedzanej miejscowości – oto dewiza turystów, którzy nie wymagają luksusów związanych z zakwaterowaniem!
Dostosuj rodzaj noclegu do swoich potrzeb, oczekiwań związanych z tym wyjazdem czy osobowości Twoich współtowarzyszy. W lecie nie musisz zamykać się w hotelu – korzystaj z pełni naturalnych rozwiązań, jakimi są noclegi w drewnianych domkach czy namiotach.

 

Ciepło, lato i Zakopane! Wymarzone miejsce, w którym do dyspozycji masz różnego rodzaju noclegi. Zakopane, Krupówki, górskie szczyty, zadbane szlaki, rozrywka oraz kultura – czego chcieć więcej? Zamów pogodę u lokalnych górali i ciesz się doskonałą wypoczynkiem w zimowej stolicy Polski.
 

 

Lato, lato w Zakopanem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *