Zaplanowałeś dokładnie trasę swoich górskich wycieczek po Tatrach? Spisałeś wszystkie adresy członków rodziny i znajomych, do których wyślesz w tym roku wakacyjne pocztówki? Czyżbyś zapomniał, że musisz zatroszczyć się również o noclegi? Zakopane, Krupówki, skaliste szczyty pasm górskich – to wszystko urzeczywistni się jeszcze bardziej, jeśli wreszcie zarezerwuje odpowiednie miejsce do zakwaterowania. Dzisiaj przedstawimy Ci trzy możliwości kwaterunku. Jedne pozwolą Ci zaoszczędzić, inne sprawią, że będziesz spędzał noce w samym sercu miasta.
Zakopane – noclegi w wielu miejscach
Choć szczegółowo przedstawimy dzisiaj wszelkie wady i zalety trzech wybranych miejsc noclegowych to pamiętaj, że do dyspozycji masz znacznie więcej rodzajów zakwaterowania. W bazie noclegowej z pewnością znajdziesz oferty związane z:
– lokalnymi pensjonatami;
– ośrodkami wypoczynkowymi, które należą do ogólnopolskich sieci hotelowych;
– ośrodkami ze SPA;
– polami campingowymi;
– hostelami;
– apartamentami, czyli niezależnymi mieszkaniami
– schroniskami górskimi, które są położone na poszczególnych górskich szlakach.
Tak dużo możliwości, a Ty wciąż nie potrafisz wybrać. Dostosuj rodzaj zakwaterowania do Twoich oczekiwań związanych z budżetem, lokalizacją czy standardem noclegów.
Hostel czy Kwatera Główna?
Kwatera Główna w Zakopanem posiada w swoje ofercie dość wyjątkowe noclegi. Krupówki w zasięgu wzroku? Jak najbardziej! To właśnie doskonała lokalizacja przemawia za zakwaterowaniem właśnie w tym miejscu. Wybór miejsca noclegowego w przemyślanej lokalizacji to brak konieczności troszczenia się o dojazdy komunikacją miejską czy własnym samochodem do najchętniej odwiedzanych atrakcji. Dobre umiejscowienie wpływa na większą dostępność do pożądanych miejsc. Jak prezentuje się oferta hosteli? Ich niepodważalną zaletą będzie z pewnością cena. Taniej zapłacimy właściwie tylko za nocleg w namiocie na polu campingowym. Standard pokoi w tego rodzaju miejscu noclegowym jest raczej niski, przynajmniej w porównaniu z hotelami czy apartamentami. Nierzadko nie możemy skorzystać z możliwości wyżywienia, a poszczególne pokoje mogą być wieloosobowe. Po zakwaterowaniu w hostelu zostaje nam jednak zdecydowanie więcej funduszy na atrakcje i wakacyjne szaleństwo.
A może jednak apartament z widokiem na Tatry?
Wakacje to przede wszystkim wypoczynek. A jeśli wypoczynek, to może warto zaszaleć i pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Wybierając apartamenty, poczujemy się jak we własnym domu. Kuchnia, jadalnia, sypialnia, przestronny taras, salon z kominkiem – witamy w apartamentach na terenie Zakopanego!  

Noclegi, Zakopane, Krupówki – wpisz w Twoją wyszukiwarkę internetową te trzy frazy, żeby znaleźć najlepszy rodzaj zakwaterowania na wakacyjny wyjazd. Nie zapominaj o zarezerwowaniu lokum z odpowiednim wyprzedzeniem.


 

Zakwaterowanie w czasie wyjazdu do Zakopanego – apartament, hostel czy Kwatera Główna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *